ערכים וחוויה בקייטנות חב”ד אשקלון

חוויה, ערכים, בטיחות, ומוטיבציה גבוהה של צוותי ההדרכה זהו המוטו של קייטנות חב"ד אשקלון שהתקיימו במספר מוקדים ברחבי העיר ובהשתתפות כ800 ילדים וילדות.

חוויה, ערכים, בטיחות, ומוטיבציה גבוהה של צוותי ההדרכה  זהו המוטו של קייטנות חב"ד אשקלון שהתקיימו במספר מוקדים ברחבי העיר ובהשתתפות   כ800 ילדים וילדות.

 

 חופשת הקיץ הארוכה מאתגרת הורים רבים במציאת מסגרות הולמות לילדיהם.  בהנהלת חב"ד מכירים את הצורך ולשם כך הכינו תכנית פעילות  קיץ נרחבת לטובת הילדים והוריהם. הקייטנות לגילאים השונים  מתקיימים במחזורים כפולים,  חלקן בשיתוף  פרויקט "בית הספר של החופש הגדול" ובמחירים מסובסדים.  משתתפי הקייטנות נהנים מלמידה חווייתית,  ביקור באחלקרח ובעיר הפליימוביל,    עבודות יצירה, פעילות חברתית, ביורים  ותחרויות ספורט.

 

"משקפיים של גאולה" זהו שמה של התכנית הלימודית הייחודית והמושקעת שהופקה עבור  כלל קייטנות חב"ד  בארץ ע"י רשת אהלי יוסף יצחק. התכנית החווייתית התקבלה בהנאה גדולה בקייטנות חב"ד אשקלון.

קייטנה ייחודית התקיימה במחלקת הילדים בבית הרפואה ברזילי עבור הילדים המאושפזים שנבצר מהם ליהנות מחוויות החופש הגדול. בכל יום במהלך חופשת הקיץ מגיעות מדריכות מטעם חב"ד לבתי  הרפואה ומקיימות עם הילדים פעילות  למידה ויצירה בהנאה.

 

לדברי  הרב מנחם ליברמן שליט"א יו"ר חב"ד אשקלון: "את חופשת הקיץ רצוי לנצל כדי לקדם את הילדים ולהכינם לשנה"ל. באמצעות הפעילות הבלתי פורמאלית אפשר לטעת ערכים ומסרים חינוכים חשובים.   הקייטנה  במחלקת הילדים  בברזילי  מתקיימת כבר שנים רבות ובשיתוף פעולה עם ארגון "כולל חב"ד" בניויורק.  השמחה של הילדים ואנחת הרווחה של ההורים השוהים יחד איתם  שווה הכל.

 

הורים רבים מודים לחב"ד על היוזמה והביצוע של קייטנות חינוכיות ומהנות.   במכתבי התודה   שהגיעו למשרדי חב"ד, מודות האימהות על הנאה הגדולה  והערכים  שלמדו ילדיהם בקייטנת חב"ד .

שתף לחברים

שתף