חב”ד באשקלון מציינת 40 שנות אור

את מוסדות חב"ד בעיר כמעט אין אשקלוני שלא מכיר. כבר 40 שנה הם מלווים את תושבי העיר והאזור כולו לאורך כל מעגל החיים, מלידה ועד זקנה. לאורך השנים הוקמו ופותחו ע"י שליחי חב"ד בהובלתו של הרב מנחם מנדל ליברמן שליט"א, עוד ועוד סניפים ופעילויות.

את מוסדות חב"ד בעיר כמעט אין אשקלוני שלא מכיר. כבר 40 שנה הם מלווים את תושבי העיר והאזור כולו לאורך כל מעגל החיים, מלידה ועד זקנה. לאורך השנים הוקמו ופותחו ע"י שליחי חב"ד בהובלתו של הרב מנחם מענדל ליברמן שליט"א, עוד ועוד סניפים ופעילויות.

כיום, חולש המטה המרכזי על עשרות מוסדות הפזורים בכל רחבי העיר, וכוללים בין השאר: סניפים של "בית חב"ד" בשכונות רבות, גני ילדים לכל הגילאים, בתי ספר יסודיים לבנים ולבנות, חטיבת ביניים ותיכון לבנות, ישיבה טכנולוגית לנערים, מועדוני נוער, מועדונים לקשישים ועוד.

לרגל ציון 40 שנה לפעילות חב"ד בעיר הושק קמפיין ייעודי של "יום שותפות". במהלך היום חוברים אלפי תומכים של הפעילות מהעיר ומהעולם כולו, תחת הסיסמה "בואו נוסיף אור באשקלון". על התומכים נמנים אנשי עסקים ומנהלי חברות לצד תושבים רבים, כאשר כל אחד תומך כפי יכלתו בעשייה ו"מאיר את העיר".

"אנו פונים לכל מי שאשקלון יקרה לליבו", אומר הרב ליברמן, "להירתם בכל כוחו ולהפוך לשותף בעשייה. אנחנו כאן רק בזכות אנשים שאכפת להם - הכוח שלנו הוא אתם! יש לנו 48 שעות להשיג את יעד הקמפיין ואנו מאמינים שכוחם של ההמונים יכול לתת לנו את התנופה הנדרשת. רבבות אנשים, נשים וטף נהנים בכל שנה משירותי מוסדות חב"ד וזה הזמן להגיד תודה".

ניתן להצטרף ולתרום בעמוד הקמפיין 

שתף לחברים

שתף