מנכ”ל מוסדות חב”ד במגדל העמק הגיע לביקור

הרב לוי וילימובסקי, מנכ"ל מוסדות חב"ד במגדל העמק הגיע לביקור בעיר אשקלון וביקר באימפריית מוסדות חב"ד בעיר

במסגרת "איש את רעהו יעזרו" הרב לוי וילימובסקי, מנכ"ל מוסדות חב"ד במגדל העמק ערך ביקור במוסדות חב"ד בעיר אשקלון. הרב התחיל את ביקורו במפעל חינוך לגיל הרך – תחת ניהולו של הרב שרון כהן, שם ביקר באחדים מ-22 גני הילדים הפועלים בעיר.

משם פנה לפגוש את הרב חיים אטיאס, רב קהילת חב"ד בנווה דקלים ומנהל ארגון אש"ל אשקלון המספק מאות מנות מזון לקשישים ובעלי צרכים מיוחדים.

לאחר נסיעה קצרה – פגש הרב וילימובסקי את בנות "המכללה המקצועית לאדריכלות". הרב דיבר לפני הבנות על הזכות שלהן, בבניית העתיד. משם ערך ביקור בבניין המכללה ותיכון הבנות החדש שמתקדם לשלבים האחרונים של הקמתו.

בבי"ס בנות אור חיה זכה לסיור מפורט על ידי המנהלת, גב' וולף, ושם הביע התפעלות מהתמונות המרהיבות והחסידיות המקשטות את קירות בית הספר.

אבל ההפתעה הגדולה הייתה במוסדות אור מנחם, שם פגש תלמיד אחר תלמיד מבוגרי מוסדות חב"ד במגדל העמק, וביניהם הרב גיל אוריאן ראש הישיבה, רמי"ם, מורים, כשכולם בוגרים ותלמידים שלו. גם מנהל בית הספר הרב דוד קסטנבוים נמנה על תלמידיו.

לאחר סיור במעבדת רובוטיקה, בית המדרש המפואר, מעבדת אלקטרוניקה, ספריה החדשה ומעבדת חשמל, התוועד הרב וילימובסקי ביחד עם הרב מנחם ליברמן, יו"ר אגודת חב"ד בעיר אשקלון, ועם השלוחים העומדים לקראת בניית בתי חב"ד ומוסדות חדשים בעיר.

הרב ווילמובסקי חילק מניסיונו העשיר בגיוס משאבים ויצירת קשר עם תורמים להקמת בנינים ובתי חב"ד. הוא שיתף את השלוחים עם הדרכה וטיפים חשובים להשגת היעד המבוקש, שכלל  הדרכות והוראות שקיבל מאביו "הפרטיזן" הנודע החסיד רבי זושיא.

בסוף הביקור שיבח הרב לוי וילימובסקי את המקצועיות של הרב אהרן פרוס, מנהל מחלקת הפיתוח, בניהול הביקור.

אמנם הוזמן "במסגרת איש את רעהו יעזרו" והוא בא ללמד, אבל יצא נלמד מכל המעש.

שתף לחברים

שתף