שמונה ימים של אור ושמחה

רבני ומתנדבי חב"ד אשקלון האירו את אשקלון במשך שמונת ימי חג החנוכה.

בשמונת  ימי חג החנוכה  עמלו שלוחי חב"ד אשקלון בראשות הרב מנחם ליברמן שליט"א - רב הקהילה ויו"ר המוסדות, להביא את מצוות ושמחת החג לכלל תושבי העיר והסביבה.

הדלקות נרות חנוכה ציבוריות התקיימו  בכיכרות המרכזיות של העיר אשקלון,   בקניונים, במרכזי הקניות ובמשרדים.  תושבי שכונות נווה הדרים ואגמים נהנו בכל ערב מהדלקת החנוכייה במרכז השכונה ומסופגניות והפתעות.

במתחם "מרינה מול" החדש  על קו החוף של אשקלון התקיימה בכל ערב הדלקה המונית. איש העסקים והיזם מר אלי אלעזרא התכבד בהדלקת החנוכיה.

מסיבות חנוכה לילדים  ולעולים חדשים התקיימו במרכזי חב"ד ברחבי העיר.  בבית חב"ד נווה אילו התכנסו מאות ילדים למסיבת חנוכה ייחודית וסדנת יצירת שמן זית.

 על פי הוראת  של הרבי מליובאוויטש, ביקרו רבני חב"ד בבסיסי צה"ל  בעוטף עזה כדי להביא את אור ושמחת החנוכה לחיילי צה"ל ולכוחות הבטחון וההצלה.

גם את העצורים בכלא שקמה לא שכחו רבני חב"ד. בתאום עם רבנות השב"ס חילקו רבני חב"ד סופגניות לעצורים שהתרגשו עד דמעות מהופעתם של החבדניקים בתאיהם. מוזיקה חסידית הקפיצה העצורים וסגל שב"ס.

שיתוף פעולה של חב"ד אשקלון עם ארגון כולל חב"ד העולמי, יצר גם השנה את הפרויקט הייחודי של חלוקת צעצועים ומתנות יקרות ערך  לילדים המאושפזים בבתי הרפואה ברחבי הארץ.  רבני ומתנדבי חב"ד אשקלון ביקרו בבתי  הרפואה ברזילי, וולפסון, קפלן ואיכלוב ובמוסדות לילדים בעלי צרכים מיוחדים באשדוד ובאשקלון.ראש העיר בפועל מר תומר גלאם הצטרף לחלוקת הצעצועים בבית הרפואה ברזילי.  

" כחסידי חב"ד האמונים על דרכו של הרבי,   תפקידנו להביא את האור והשמחה  לכלל התושבים  במהלך כל השנה ובוודאי בחג בחנוכה, כל פעולה טובה היא אור קטן שיחד יוצרים אבוקה גדולה", אומרים בחב"ד אשקלון ומודים לכל הפעילים והמתנדבים. 

 

 

 
 
 
 
 

שתף לחברים

שתף