השלוחים מאשקלון בכינוס העולמי של שלוחי חב”ד

למעלה מארבעת-אלפים שלוחי חב"ד השתתפו בכינוס השלוחים העולמי שהתקיים בברוקלין ניו יורק . משלחת מכובדת של שלוחי חב"ד מאשקלון בראשות יו"ר חב"ד ורב הקהילה הרב מנחם ליברמן שליט"א השתתפה בכינוס ויצגה בכבוד את תושבי העיר. בסיום שלשה ימי סדנאות, הרצאות וביקור בציון הקדוש של הרבי, נעמדו השלוחים לתמונה המסורתית בחזית מרכז חב"ד 770, כשצוותי צילום רבים משדרים בשידור חי.

למעלה מארבעת-אלפים  שלוחי חב"ד השתתפו בכינוס השלוחים העולמי שהתקיים בברוקלין ניו יורק .  משלחת מכובדת של שלוחי  חב"ד מאשקלון בראשות יו"ר חב"ד ורב הקהילה הרב מנחם ליברמן שליט"א השתתפה  בכינוס ויצגה בכבוד את תושבי העיר.  בסיום שלשה ימי סדנאות, הרצאות וביקור בציון הקדוש של הרבי, נעמדו השלוחים לתמונה  המסורתית בחזית מרכז חב"ד 770, כשצוותי צילום רבים משדרים בשידור חי. 

 

כינוס השלוחים הוכתר ככנס הרבנים הגדול ביותר  בעול.  כל אחד מאלפי השלוחים פועל  לחיזוק היהדות ולקירוב לבבות ברחבי תבל. משטרת ניויורק וגופי ביטחון נוספים אבטחו את הכנס  באבטחה חסרת תקדים- לאור מספר אירועים ביטחוניים שאירעו לאחרונה בעיר ניויורק. 

 

 אירוע  הסיום  החגיגי התקיים בהשתתפות 6000 שלוחים ואורחים רבים. בהפקה מקצועית של מסך ובמה חוו המשתתפים את עוצמת מפעל השליחות שיזם הרבי.  שיא האירוע  היה כשהוקראו שמות  100  המדינות בהם פועלים מרכזי חב"ד באופן קבע.

 

במקביל לכינוס השלוחים,  התקיימה תכנית מיוחדת חווייתית עבור 900 ילדי השלוחים מכל רחבי תבל. גם השלוחים הצעירים המייצגים את דור העתיד בשליחות  הצטלמנו בחזית מרכז חב"ד 770. 

 
 
 

שתף לחברים

שתף