לומדים, מתנדבים, וטסים.

חברי מועדון "חב"ד לנוער" ציינו שנה נוספת של פעילות התנדבותית והעצמה אישית. גם בחופשת הקיץ נפגשו החברים ללמידה משותפת. בקרוב, המצטיינים יוצאים למחנה קיץ בבולגריה.

בסניף מועדון חב"ד לנוער באשקלון  חברים עשרות רבות של נערים ונערות  בגילאי  14-18 הלומדים  בבתי הספר התיכוניים בעיר.  המועדון   האשקלוני-בריכוזו של הרב איתי נגר,  הינו חלק מרשת מועדוני נוער  של חב"ד בישראל  המקיימים שיתוף פעולה עם תנועת הנוער העולמית c-teen 

 

במפגש השבועי, לומדים  הנערים מושגי יהדות וערכים, דנים בשאלות של זהות ומשמעות ומקיימים פעילויות גיבוש חווייתיות.   

 

בנוסף, מתנדבים  הנערים באופן קבוע בפעילויות התנדבותיות שונות למען הקהילה ובפרויקט חונכות ייחודי לתלמידים מבתי ספר יסודיים באשקלון.

 

לדברי הרב איתי:  "אני רואה במוחש  כי  החונכות מעצימה גם את  החניכים וגם את החונכים. אחד הנערים התנדב  לסייע לתלמיד שהתקשה בלימודי האנגלית, כעבור תקופה דיווחו הורי החניך כי שיפור משמעותי ניכר בלימודי האנגלית ובסוף השנה אף קיבל תעודת הצטיינות.  הדבר שריגש אותי היה  כשהוזמנתי לבית הספר התיכון בו לומד החונך, לטקס חלוקת תעודות הצטיינות.   בטקס,  הודה התלמיד החונך לצוות בית הספר ובמיוחד למועדון חב"ד לנוער על העצמה שקיבל כשחנך תלמיד צעיר"..  

גם בחופשת הקיץ המועדון פעיל.  בכל יום , במשך  שבועיים  הגיעו הנערים למרכז חב"ד, שם נפגשו ללמידה איכותית של סוגיות בתושב"ע ובהלכה.

 

 צפייה  גדולה בקרב הנערים שהצטיינו במהלך שנה"ל בפעילות המועדון. כבעבר, המצטיינים יוצאים במהלך חופשת הקיץ למחנה קיץ בחו"ל. גם השנה יצאו מצטייני המועדון יחד עם מצטיינים מספינים נוספים  למחנה קיץ אתגרי בבולגריה.

 

לדברי יו"ר חב"ד אשקלון הרב מנחם ליברמן שליט"א: "אנו רואים חשיבות רבה  להפעיל  מועדון נוער המהווה סביבה תומכת שבני הנוער יכולים ללמוד על עצמם דרך נתינה לאחרים, ולהיות חלק מקבוצה  שמתמקדת בבניית ערכי ליבה המהווים דוגמא  חיובית לעיצוב  דמות נוער בוגר ואחראי".

 

לפרטים והצטרפות: הרב איתי נגר  0547385454 .

שתף לחברים

שתף