מאמינים בהצלחה של כל תלמיד !

תלמידי התיכון תורני-מקצועי של חב"ד אשקלון משלבים לימודים תורניים ומקצועיים מבוקשים יחד עם פעילות חברתית מעצימה.

הסיסמא המובילה את תנועת חב"ד "עם כל הלב לכל אחד"  מיושמת הלכה למעשה בתיכון תורני- מקצועי שנפתח לפני מספר שנים באשקלון.

התיכון תורני-מקצועי משלב לימודים תורניים ומקצועיים ומכין את  תלמידיו לקראת בחינות  הבגרות במקצועות החשמל והאלקטרוניקה עד לקבלת  תעודת חשמלאי רשמית ממשרדי החינוך והתמ"ת. הצוות החינוכי משקיע בכל תלמיד את הלב והנשמה ומלווה אותם באופן  אישי עד לסיום מבחני הבגרות.

 "לא כל התלמידים מסיימים את בית הספר היסודי עם חווית הצלחה,  אנחנו מקבלים כל תלמיד באהבה ומתחילים דף חדש. בעיניי, התלמידים הם גיבורים שמתמודדים ומצליחים להתקדם ולקצור הצלחות והישגים",  אומר  מנהל התיכון הרב איתמר שיינר, שמשקיע את מרצו עבור תלמידיו כאילו היו בניו.

התיכון התורני-מקצועי הינו חלק מרשת מוסדות חינוך חב"ד אשקלון המונה  כ1600 תלמידים ותלמידות החל מגיל מעון ועד לסיום כיתה יב’.

לדברי המורה לחשמל ואלקטרוניקה,  נאור מדר,  בתיכון מקבלים התלמידים ידע עיוני נרחב והתנסות מעשית במעבדות משוכללות. תלמיד שימשיך לכיתות יג’ - יד’  או למסגרות התורניות המקצועיות של צה"ל, יסיים עם תעודת הנדסאי.

הורי התלמידים נפעמים מהמוטיבציה שהצוות החינוכי מחדיר בתלמידים, בדרכי נועם, אהבה והכלה. לדבריהם, הצוות החינוכי הינם שליחים של הרבי מליובאוויטש לחזק את הנערים מבחינה רוחנית ולהביא אותם להישגים לימודיים וערכיים.

"כל תלמיד הוא בבחינת יהלום שיש להשקיע בו ולראות כמה הוא נוצץ, אנו לא חוסכים בזמן ובמשאבים עבור התלמידים היקרים. עבורנו, כל תלמיד הוא עולם ומלואו", אומר הרב מנחם ליברמן שליט"א יו"ר חב"ד אשקלון ומי שיזם והקים את התיכון התורני-מקצועי.

 

כחלק מהפעילות החברתית, יוצאים התלמידים בכל שבוע לקורס ימאות במרינה באשקלון. לדברי התלמידים,  הפעילות הימית היא חוויה מאתגרת, מרחיבה אופקים ובעיקר, מכשירה ללקיחת אחריות כיחידים וכקבוצה

שתף לחברים

שתף