המכללה להשכלה גבוהה


עיצוב מדיה חדשה

בעולם שבו החוויה הוויזואלית חזקה מן החוויה המילולית, בעולם של מסר רעיוני מתורגם למסר חזותי, המעצב הגראפי הוא איש מקצוע נדרש במדיה. לימודי עיצוב מדיה חדשה הם מרתקים וחווייתיים, המשלבים תיאוריה ולמידה מסורתית, יחד עם יצירה ועשייה יישומית, תוך הקניית כלים טכנולוגיים עדכניים. הלימודים במחלקה להנדסאי ניו מדיה מקבצים את המיטב מכל עולמות העיצוב, ומחברים בין המדיה החזותית לזו הדיגיטלית. כך, יכולים הסטודנטים להתנסות במגוון רחב של יישומים בתוך עולמות העיצוב: עיצוב משחקי מחשב, אפליקציות, אתרי web, קטלוגים ממוחשבים, עיצוב פרסומות, הכרת והתנסות בעבודת ה-ארט דיירקטור, עיצוב ממשק משתמש באתרים ובאפליקציות - ux/ui, ועוד כלים רבים.

קרא עוד

אדריכלות ועיצוב פנים

האדריכל עוסק בתכנון מבנים וסביבתם. תחום האחריות שלו הוא הגדרת הצרכים והרצונות הרלוונטיים של הלקוח , תכנון המעטפת החיצונית והחלוקה לפונקציות השונות, עם לקיחה בחשבון של דרישות הרשות המקומית וחוקי הבנייה במדינה. עיצוב הפנים הוא הינו ערך מוסף של התכנון האדריכלי, ונותן את היכולת ליצור חלוקה פנימית של מבנה בהתייחס לחומרים, אביזרים משלימים, צבע, ריהוט, תוך התייחסות לעיצוב וצרכים. עם סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הנדרש, יוכל הבוגר לעסוק בתכנון אדריכלי של מבנים, כמו גם לקבל זכות חתימה מול הרשויות, לתכנון מבנים לגובה מרבי של 11 מטרים (כ- 4 קומות).

קרא עוד

הנדסאי תעשייה וניהול

שוק התעשיה דורש ניהול ובניית תוכניות בחלקים השונים הנדסה, כלכלה, וארגון. תעשיה וניהול עוסק ביישומים של עקרונות מדעיים והנדסיים בתחום התעשייה והשירותים. ועונה על צרכי השוק באנשי מקצוע בתחום זה. במהלך לימודיו רוכש הסטודנט להנדסת תעשייה וניהול כלים להתמודדות עם בעיות, הן בתחום הניהולי והן בתחום השיווק.

קרא עוד

עמוד 1 מתוך 1
  • 1