חדשות

קמחא דפסחא 2014 - יצאנו לדרך

משנכנס אדר... מתחילים לדאוג לפסח • אגודת חב"ד אשקלון פותחת במבצע ’קמחא דפסחא’ 2014 • יחד עושים חג פסח שבע!

קרא עוד

משנכנס אדר מרבים בשמחה

במוסדות חב"ד אשקלון, מיישמים הלכה למעשה את הפתגם " משנכנס אדר מרבים בשמחה". מנהלי בתי הספר וגני הילדים יזמו שורה של פעילויות הכוללות: כנסים, הרקדות, מופעים, סדנת צחוק, ערבי הורים וילדים, תחרויות והרצאות בנושא השמחה.

קרא עוד

גל של בדיקות מזוזה

בעקבות ריבוי האסונות שהתרחשו בעיר ממהרים תושבים רבים לבדוק את המזוזות בבתים הפרטיים ובבתי העסק. עשרות רבות של פניות הגיעו בשבועות האחרונים לבית חב"ד אשקלון הנמצא ברחוב לכיש בשכונת נווה אילן.

קרא עוד

זמני קריאת המגילה

זמני קריאת המגילה באשקלון מסביב לשעון • אוהל פורים מיוחד בסמוך ל'עדלאידע' • פורים ללא הפסקה!

קרא עוד

צפו בשיעור מתמטיקה בסגנון יפני

בית ספר ממ"ד "אור מנחם" שואפים למצוינות ולהישגים לימודים וערכיים. הצוות החינוכי בראשות מנהל בית הספר הרב דוד קסטנבאום, חותרים לגיוון שיטות ודרכי ההוראה ולקיום שיתופי פעולה של תלמידים ומורים מבתי ספר מאשקלון והסביבה.

קרא עוד

מעבדת חשמל ואלקטרוניקה

לאחר עיכובים רבים, הוקמה מעבדת חשמל ואלקטרוניקה חדשה ומשוכללת לרווחת תלמידי מגמת מערכות בקרה ואנרגיה וקבלת תעודת חשמלאי .

קרא עוד

משנכנס אדר מרבים בשמחה !

מבצע לקראת חג הפורים : הכניסו את פרטיכם המלאים-שם מס' נייד, כתובת אימייל והיכנסו להגרלה חודשית על סט פמוטים מפואר! ההגרלה הקרובה: ראש חודש אדר ב'

קרא עוד

סיום לימוד ספר י"ד החזקה

חגיגת סיום לימוד הרמב"ם, נחוגה ברוב פאר והדר בבית חב"ד נווה אילן בהשתתפות מרשימה של רבנים ותושבי אשקלון.

קרא עוד

ארגון שפרה ופועה

רדיו דרום ראיין את הרב מנחם גורליק, שליח הרבי לאשקלון, על פעילות ארגון "שפרה ופועה" אשקלון, הסניף הדרומי של ארגון הסיוע ליולדות החב"ד

קרא עוד

כנס נשות חב"ד השנתי

כנס נשי חב"ד שהתקיים בשבוע שעבר היה מוצלח ביותר. למעלה מ600 נשים השתתפו בכנס הנשים השנתי שהתקיים בשבוע שעבר באולם הקונגרסים של מכללת אשקלון.

קרא עוד

סיום הרמב"ם

סיום מחזור סדר הרמב"ם, טכס הענקת תעודות לרבנות, הכול בערב אחד, בתאריך ה' אדר, בשעה 19:00 ברחוב לכיש 13. הנכם מוזמנים

קרא עוד

תלמידי הישיבה הוסמכו לרבנות

קבוצה ראשונה של תלמידי ישיבת חב"ד באשקלון קיבלה אתמול תעודות הסמכה לרבנות.במעמד מרגש במיוחד העניק הרב ירוסלבסקי שליט"א תעודות הסמכה לרבנות לבוגרי ישיבת חב"ד אשקלון

קרא עוד

כב' שבט- הסתלקות הרבנית חי'ה מושקא

הרבנית חי’ מושקא ע"ה הצטיינה בלמדנות מופלגת, בפיקחות רבה, ובהנהגה מלכותית. חוש ההומור העדין שלה והתחשבותה החמימה בכל פרט, הוקירו אותה בעיני כל. היא נשאה את תפקידה בענווה אמיתית.

קרא עוד

טו' בשבט

כמה מילים לר"ה לאילנות, באיגרותיו עומד הרבי מליובאוויטש על כמה נקודות שבהן בא לידי ביטוי עניין של "כי האדם עץ השדה". דבר תורה קצר ולעניין...

קרא עוד

מרכז שלבים לילדים מיוחדים

גני "שלבים" לחינוך מיוחד של רשת גני חב"ד אשקלון מציינים שבע שנים להקמתם. מקצועיותם ומסירותם של הצוות החינוכי טיפולי, הקנו לגני החינוך המיוחד את שמם המכובד כגנים מקצועיים ומבוקשים.

קרא עוד

כנס נשות אשקלון השנתי

כנס הנשים הגדול לזכרה של הרבנית חיה מושקא ע"ה אשתו של כ"ק הרבי מליובאוויטש

קרא עוד

אוניברסיטת אריאל וחב"ד אשקלון

חוג רובוטיקה ייחודי יפתח בקרוב בישיבת חב"ד אשקלון, בשיתוף פעולה ובלווי אקדמאי של אוניברסיטת אריאל.

קרא עוד

30 חיוכים של מצווה

30 נערים מאשקלון חגגו יחד את הכניסה לעול מצוות, בטקס בר מצווה מרגש שאורגן ע"י חב"ד אשקלון. באגודת חב"ד אשקלון עמלו במהלך השנה האחרונה כדי שכל אחד ואחד מ30 חתני המצוות ירגיש כמו מלך.

קרא עוד

מעונות ברנע

במעמד מרגש במיוחד הונחה אבן הפינה למרכז חינוך לגל הרך בשכונת ברנע אשקלון. כ- 400 משתתפים נהנו מתוכנית עשירה הכללה דברי ברכה מפי השליח הראשי הרב מנחם מ. ליברמן, רב הקהילה ויו"ר המוסדות, ועוד שלוחים, רבנים, ואישי ציבור

קרא עוד

כוננות רישום ברשת לגני חב"ד

הרישום למעונות ולגני חב"ד אשקלון לשנת הלימודים תשע"ה, יחל רק בחודש הבא, אך הורים רבים כבר מגיעים למשרדי הגנים כדי להבטיח את מקום ילדיהם במעונות ובגני חב"ד.

קרא עוד