חדשות

אבדה גדולה: נפטר הגאון הצדיק רבי יום אברג’ל זצ”ל

שר וגדול נפל בישראל הרב יורם מיכאל אברג׳ל זצ"ל נפטר בשבת קודש פרשת בראשית. משלחת רבי חב"ד אשקלון השתתפה בלוויה. הרב זצ"ל היה חסיד מקושר לרבי מלובאוויטש וידיד אישי של הרב מנחם ליברמן שליט"א ותומך גדול לבית חב"ד באשקלון. הרב ביקר מספר פעמים בבית חב"ד באשקלון ושלח עשרות מתלמידיו ללמוד במוסדות החינוך המפוארים של חב"ד אשקלון.

קרא עוד

שמחת תורה באשקלון

בואו לחגוג את שמחת החג ברחבי בתי חב"ד באשקלון. ההלכות והמנהגים של החג!!!

קרא עוד

שמחת בית השואבה באשקלון

חג שמח! אירועי חב"ד בשכונות העיר בשיתוף ראש העיר.

קרא עוד

קול השופר לכל אחד

קול השופר לכל אחד במהלך ימי ראש השנה התפרסו עשרות מתנדבים של חב"ד וביקרו בבתי אבות, במחלוקת האשפוז בברזילי ובמוקדי החרום וזיכו את השוהים בהם בקיום מצוות תקיעת שופר. מתנדבים הגיעו גם לפארקים ולמוקדי ריכוז קהל נוספים והביאו את אווירת החג לכל המעוניין. המתנדבים סיפרו על התלהבות רבה בה התקבלו. יצוין כי בחלק מהמקומות מדובר במסורת של שנים.

קרא עוד

לא משאירים רעבים באשקלון

לקראת השנה החדשה תגברו בבית חב"ד את מערך חלוקת המזון מתוך מטרה שלא להשאיר רעבים באשקלון.

קרא עוד

סיום שנת הלימודים

למעלה מ1500 תלמידי מוסדות חב"ד אשקלון יצאו לחופשת הקיץ. שרשרת מסיבות ואירועים חתמו את סיום שנה"ל תשע"ה. חב"ד בפעילות קיץ נרחבת למען ילדי אשקלון.

קרא עוד

כיצד השפיע הרבי על מאות אלפי אנשים

לרגל יום ההילולא הפיקה חברת JEM קליפ מיוחד העוסק בדמותו של הרבי ובהשפעתו על מאות אלפים כיחידים. "להיות חלק מהסיפור" כולל עדויות אישיות מדהימות. צפו בוידאו.

קרא עוד

120 חברי הכנסת לרבי מליובאוויטש

במרכזו של "יום ההצדעה לרבי ולחב"ד" בבניין הכנסת, נערך מושב מרכזי, במהלכו עלו בזה אחר זה חברי-כנסת ושרים ודיברו על הקשר האישי לרבי ולחסידות חב"ד

קרא עוד

ג' תמוז - יום ההילולה ה-21 של הרבי מליובאוויטש

העולם היהודי יציין השבוע 21 שנה להסתלקות רבן של כל ישראל הרבי מליובוויטש זי"ע. אירועי ההילולה יתקיים ברחבי העולם וגם באשקלון.

קרא עוד

נשות חב"ד בפעולה

ארגון נשי חב"ד שנוסד ב-1951 על ידי הרבי מליובאוויטש הינו ראשון מסוגו במגזר החרדי, בכך שמתמקד בנשים עצמן. נשות חב"ד באשקלון פועלות כבר 30 שנה למען תושבות העיר.

קרא עוד

תרפיה במשחק

תלמידות החוג לתרפיה באוניברסיטת בר אילן ביקרו במרכז שלבים של אגודת חב"ד .

קרא עוד

קמחא דפסחא 2015

1,600 סלי מזון צריכים אריזה .....אנחנו צריכים את העזרה שלכם לכיש 13 נווה אילן..... מהשעה 15:00 היום....

קרא עוד

ביקור רה"ע במוסדות חב"ד

ראש העיר מר איתמר שמעוני ערך סיור במוסדות חב"ד אשקלון כאורחו של יו"ר חב"ד הרב מנחם ליברמן ושלוחי הרבי בעיר.

קרא עוד

שרשרת אירועים לרגל חג הגאולה וראש השנה לחסידות

גאולתו של רבי שניאור זלמן מליאדי מייסד חסידות חב"ד ממאסרו ברוסיה הצארית ביום יט' בכסלו, נקבע כיום סגולה וכראש השנה לחסידות

קרא עוד

שבת אחדות

ישיבת חב"ד אשקלון יצאה לשבת גיבוש מיוחדת במלון פלטרין בטבריה

קרא עוד

ביקור ראש האגף למדע וטכנולוגיה במשרד המדע

ביום רביעי י"ב חשוון ערך ביקור בישיבה הריאלית חב"ד באשקלון ראש האגף למדע וטכנולוגיה במשרד המדע מר נתנאל מאז"ה, במסגרת התפתחות הישיבה למגמות שונות. את הביקור הוביל הרב מרדכי אילרוב מנהל הישיבה שהסביר על מיוחדותה של הישיבה הריאלית בשילוב לימודי קודש ברמה גבוהה וללא פשרות, וכן לימודי חול ברמה גבוהה ותעודת בגרות מלאה.

קרא עוד

כינוס השלוחים העולמי

אלפי שליחי חב"ד ישתתפו בכינוס השלוחים העולמי, שיתקיים בסוף השבוע בברוקלין ניו-יורק . מאשקלון יוצאת משלחת מכובדת, בראשות שליחו הראשי של הרבי הרב מנחם ליברמן שליט"א.

קרא עוד

נשיא הפדרציות היהודיות באהר"ב ביקר בחב"ד אשקלון

נשיא הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה (JFNA) מר ג'רי סילברמן ביקר במוסדות חב"ד אשקלון בראשות השליח הראשי הרב מנחם מ. ליברמן ● מר ג'רי סילברמן התרשם ממערכת החינוך של חב"ד באשקלון המונה למעלה מ-1600 תלמידים וכוללת גני ילדים בהם לומדים 18% מילדי העיר בגיל הרלוונטי, בתי ספר לבנים ולבנות, וישיבה תיכונית ייחודית ביותר. האורח התרשם מהניהול המביא לצמיחה עקבית תוך שקיפות ועמידה על כל הדרישות החוקיות

קרא עוד

המפקד שהציב רף גבוה להנחת תפילין - סגר מעגל

בערב מרגש, עם מתנות יוקרתיות - פלוגת הנח"ל התכנסה בבית חב"ד אשקלון

קרא עוד

בצל צוק איתן: נפתחה שנת הלימודים באשקלון

שנת הלימודים באשקלון נפתחה תחת צל ההתקפות הרבות של הטילים, והחששות מה טמון בעתיד.

קרא עוד