אירוע חסר תקדים באשקלון ביום ההילולא של הרבי.

לציון יום ג’ תמוז –יום ההילולא של הרבי מליובוויטש, יתקיים אירוע מיוחד "התוועדות" בהיכל הספורט באשקלון בהשתתפות האמנים שולי רנד ורמי קליינשטיין.

לציון יום ג' תמוז –יום ההילולא של הרבי מליובוויטש, יתקיים אירוע  מיוחד "התוועדות" בהיכל הספורט באשקלון בהשתתפות האמנים שולי רנד ורמי קליינשטיין.

 

 כשאומרים "הרבי", הכוונה ברורה – הרבי מליובוויטש - מנהיג ישראל ואוהבם. אלפים רבים של יהודים מכל שכבות האוכלוסייה מרגישים קרבה עזה לרבי ולדרכו.  גם כשחלפו 24 שנים מאז הסתלקותו של הרבי בשנת תשנ"ד-1994, נראה כי הרבי נוכח בחייהם של רבים רבים בעם ישראל.

לציון יום ההילולא, יתקיים ביום ראשון ד' תמוז 17.6.2018 אירוע  "התוועדות " בהיכל התרבות באשקלון.    האמנים שולי רנד ורמי קליינשטיין ילהיבו את הקהל בניגוני נשמה ובסיפורי חסידים.  הרב מנחם ליברמן שליט"א- השליח הראשי של הרבי באשקלון ויו"ר המוסדות ינאם את הנאום המרכזי לכבוד יום ההילולא.

התעניינות גוברת נרשמת  בקרב תושבי אשקלון הפוגשים את שליחיו המסורים של הרבי במוסדות החינוך  ובבתי חב"ד הפזורים בשכונות העיר, רבים כבר הבטיחו את מקומם  באירוע שכולו אהבת ישראל וקירוב לבבות בדרכו היחודית  של הרבי.

כרטיסים ניתן להשיג באתר, אצל רבני חב"ד ובמוסדות החינוך.

לרכישת כרטיסים לחץ כאן

שתף לחברים

שתף