כולם יהיו בסדר

בחב"ד נערכים לארגון ליל סדר ציבורי בשמונה מוקדים באשקלון. לראשונה, סבסוד מיוחד של עיריית אשקלון.

סדרי פסח ציבוריים של חב"ד מתקיימים לא רק במזרח הרחוק ובדרום אמריקה. על פי בקשתו של הרבי מליובאוויטש, יתקיימו בכל מקום בעולם סדרי פסח, כדי לאפשר לכל יהודי לחגוג את ליל הסדר  ולחוש בן חורין.

לאגודת חב"ד אשקלון  מסורת של שנים רבות בארגון סדרי פסח ציבוריים בשכונות העיר.  השנה, במעורבות  ישירה של ראש העיר, מר תומר גלאם, תסבסד העירייה  את מחיר הכרטיס שיעמוד על 50 ₪ בלבד.

בפוסט מיוחד שהעלה ראש העיר מר תומר גלאם נכתב: "מגיע לכל תושב באשקלון לחגוג את ליל הסדר בכבוד, ולכן הנחיתי לקיים השנה, בשיתוף חב"ד אשקלון, ליל סדר עבור 600 מטופלים מהאגף לשירותים חברתיים. מגיע להם לחגוג את ליל הסדר כמו כל עם ישראל בכבוד, סביב שולחן ערוך בכל טוב
אני מודה על הזכות שניתנה לנו לקיים עבורם את הערב המרגש הזה".


לדברי הרב שמואל גרוזמן, מנכ"ל אגודת חב"ד אשקלון: "ארגון סדרי פסח ציבוריים הכוללים סעודת חג מכובדת ומהודרת  דורש משאבים רבים. אני מודה לראש העיר, מר תומר גלאם והמשנה לראש העיר, מר שי עמירה ומנהלת אגף הרווחה,  גב' מזל לוי, על ההירתמות  לנושא והמאמץ שעשו להסדרת הסבסוד למעוטי יכולת. השנה נוכל לשדרג את רמת האירוח וכמות המשתתפים, ועל כך תודתנו מקרב לב.

בתוך כך נערכים בחב"ד אשקלון למבצע "קמחא דפסחא" המרכזי, חלוקת 1000 סלי מזון עשירים ואיכותיים למשפחות מעוטות יכולת. בחב"ד יעשו מאמץ כדי לשנע את סלי המזון ישירות לבתי המשפחות באמצעות מתנדבים בעלי רכבים.

שתף לחברים

שתף