מייצגים בכבוד את העיר אשקלון

שליחי הרבי מליובוויטש באשקלון ישתתפו בכנס השלוחים העולמי בניו יורק.

כנס שליחי חב"ד  העולמי יפתח השבוע בברוקלין ניו-יורק.  בכנס  ישתתפו למעלה מ3500 שלוחי הרבי מליובאוויטש הפזורים ברחבי תבל.  משלחת מכובדת של שליחי חב"ד באשקלון בראשות הרב מנחם ליברמן שליט"א -יו"ר חב"ד ורב הקהילה,  ייצגו את אשקלון בכנס הרבנים הגדול  המתקיים בכל שנה לקראת חודש כסלו.

הכנס המסורתי, מהווה את הפורום  היהודי העולמי הנרחב ביותר. השלוחים הפזורים בכל יבשת, מדינה ועיר, מהווים כתובת לכל יהודי  ומגישים סיוע מכל הלב ולכל אחד ללא הבדל עדה ודעה. 

במהלך חמשת ימי הכנס יתקיימו עשרות סדנאות והרצאות בהם ילמדו השלוחים  כיצד לחזק את הצביון היהודי גם בקהילות מרוחקות, מהי הדרך להגיע לקהלי יעד חדשים תוך שימוש באמצעי הטכנולוגיה השונים ואיך להתמודד עם האתגרים הכלכליים והביטחוניים.  

העלייה ל"אהל"- מקום מנוחתו של הרבי, מהווה את אחד מרגעי השיא בכנס. השלוחים  שפזורים בכל פינה בעולם על פי בקשת הרבי- באים אל האוהל לבקשת תפילה להמשך הצלחת שליחותם   וברכה  עבור כלל עם ישראל.

"מפעל השליחות של הרבי הולך וגדל. גם  לאחר יותר שני עשורים  מהסתלקותו של הרבי, השלוחים חדורים  במוטיבציה גדולה לבצע את חזונו והוראותיו של הרבי. הכנס, מהווה ימים של  השראה וצבירת כוחות להמשך הפעילות,"  אומרים בבית חב"ד אשקלון. 

 

 שמות לבקשת ברכה  באוהל הרבי , ניתן למסור במרכזי חב"ד ואצל השלוחים ברחבי העיר.

 

שתף לחברים

שתף