בפעם ה-35 נפתחה שנת הלימודים במוסדות חב”ד אשקלון.

בשמחה גדולה ובחיוך על הפנים של התלמידים , ההורים והצוותים החינוכיים, החלה שנת הלימודים תשע"ח במוסדות חב"ד אשקלון.

תלמידי כיתות א' של בתי הספר היסודי ממ"ד חב"ד "אור מנחם"  ו"אור חיה", נכנסו בשערי בתי הספר  המקושטים בזרי בלונים בהתרגשות ובשמחה.

גם  תלמידים הוותיקים  התלהבו לפגוש את חבריהם ואת צוות המורים, ונפעמו מהשינויים והחידושים שנערכו במוסדות החינוך במשך הקיץ.

מנהלי בתי הספר וצוות המורים  המתינו לתלמידים בשערי בתי הספר, כדי לקבל את כלל התלמידים באהבה ובחמימות  ולהעניק ממתק לכל תלמיד ותלמידה.

ילדי הגנים הגיעו מלווים בהוריהם לגני חב"ד  הפזורים בכל שכונות העיר ושמחו לפגוש את  הגנים המקושטים והמאובזרים ואת הגננות והסייעות  שקיבלו את פניהם בשמחה גדולה.

לדברי השליח הראשי ורב הקהילה הרב מנחם ליברמן שסייר במוסדות החינוך בבוקר פתיחת שנה"ל, "בשנה זו נוספו למוסדות החינוך חב"ד אשקלון יותר מ120 תלמידים כן ירבו. לפי קצב הגידול והתכנית  הרב שנתית,  בשנת תש"פ ילמדו בעז"ה במוסדות חב"ד  אשקלון יותר מ2000 תלמידים".

הורים רבים ציינו כי הסיבה שרשמו את ילדיהם במוסדות חב"ד, היא  תחושת האחדות של כלל התלמידים והמשפחות מהספקטרום הדתי/ החרדי וכן מסירותם  ומקצועיותם של הצוותים החינוכיים  המשלבים  שמרנות ערכית וחדשנות טכנולוגית לחינוך  הדור הצעיר לאהבת התורה והמצוות בדרכי נועם.

 
 
 
 
 

שתף לחברים

שתף