והעיר אשקלון צהלה ושמחה

ההכנות לפורים מסביב לשעון ברחבי אשקלון והדרום בעיצומם, מתנות לאביונים, קריאות מגילה, מסיבות בבסיסי צה"ל, אוהל חב"ד ב’עדלידע’, כל זה ועוד הם רק חלק מהפעילות של שלוחי חב"ד בעיר בימי חג הפורים הקרוב.

 

אנשי חב"ד מתכוננים במרץ לקראת חגיגות הפורים באשקלון, ומתרגשים להביא את שמחת החג במסורת חב"ד, לאלפי תושבי העיר.

את החג יפתחו רבני ומתנדבי חב"ד באירועי ליל הפורים, במצוות קריאת מגילת אסתר המסורתית במוקדי חב"ד השונים, בבתי חב"ד הפזורים בשכונות העיר. לאחר קריאת המגילה יערכו מסיבות פורים שמחות, מרהיבות עם אמנים וליצנים בהשתתפות ההורים והילדים, לטובת הציבור כולו.

חיילי צה"ל המשרתים בסמוך לגדר המערכת בעוטף עזה, יזכו אף הם לקבל את שמחת החג. רבני ותלמידי ישיבת חב"ד יגיעו לבסיסים הקרובים לקריאת המגילה, להענקת משלוחי מנות ולריקודי שמחה הנוסכים בטחון ותקווה בלב חיילנו היקרים.

בד בבד, יסתובבו צוותות של פעילים ויביאו את שמחת החג ואלפי משלוחי מנות לדיירי בתי אבות,  למאושפזים בבית הרפואה ברזילי, לאנשי כוחות הביטחון וההצלה ולאסירים בבית הסוהר שקמה. 

הערכות מיוחדת ל"מתנות לאביונים" עזרה לנזקקים במיוחד בחג הפורים. בדמות של משלוחי מנות מיוחדים עם סל מוצרים נרחב לעזרת המשפחות הנצרכות

ברחבת אירועי ה"עדלידע" בסיטי באשקלון,  יזכו החוגגים במצוות קריאת מגילה בדוכן שיופעל על ידי חב"ד ותלמידי הישיבה.  סיום חגיגות הפורים, וקיום מצוות "משתה ושמחה",  יחגגו במרכזי חב"ד באשקלון. המשתתפים יהנו מסעודה כיד המלך, אמירת "לחיים" וריקודים ושמחה עד לשעות הלילה המאוחרות כמו שרק בחב"ד יודעים לעשות.

 

גם השנה חב"ד אשקלון מתרגשת ושמחה להזמין את כל תושבי אשקלון בכל המעגלים והמקומות בעיר לחגוג את חג הפורים ברוב פאר, שמחה והדר. 

 

 

 

 

שתף לחברים

שתף